Navrhneme řešení na míru

Jak probíhá spolupráce?

Spolupráce s naší firmou je zárukou získání komplexního a individuálního přístupu k vašim potřebám v oblasti obnovitelné energie.

3 Postupy realizace zakázky

1.

Konzultace u Vás

Po dohodnutí termínu a místa se setkáme přímo u vás, abychom poskytli individuální konzultaci. Během této konzultace budeme pečlivě poslouchat vaše potřeby a energetické cíle. Naším cílem je porozumět vašim očekáváním, abychom mohli navrhnout nejlepší možné řešení na míru vašim potřebám.

2.

Objednávka a smlouva

Po schválení navrženého řešení následuje důležitý krok objednávky. To zahrnuje podepsání smlouvy, kde budou jasné finanční dohody a termíny. Cílem tohoto kroku je zaručit transparentnost v cenách a dohodnutých podmínkách.

3.

Zpracování energetické studie a projektování

Pečlivě analyzujeme vaše potřeby a na základě toho připravíme podrobnou energetickou studii a projektovou dokumentaci. Tato dokumentace bude sloužit jako základ pro plánování a instalaci vašeho individuálního energetického řešení. Během tohoto procesu klademe důraz na preciznost a kvalitu, abychom zajistili optimální výkon vašeho systému.

4.

Podáme za vás žádost o dotaci

Naše firma se postará o podání žádosti o dotaci za vás. Postaráme se o celý proces, včetně shromáždění potřebných dokumentů, vyplnění formulářů a podání žádostí na dotačních programech. S námi budete mít jistotu, že vaše žádost bude řádně zpracována a budete mít jistotu získat dostupné dotace.

5.

Podáme žádost o připojení k distribuční síti

Postaráme se o podání žádosti o připojení za vás. To zahrnuje komunikaci s příslušnými orgány, vyplňování potřebných formulářů a sledování postupu. S námi budete mít jistotu, že vaše zařízení bude bez problémů připojeno k distribuční síti a bude plně funkční.

6.

Schválení připojení k distribuční síti

Veškerou komunikaci a koordinaci s příslušnými orgány si vezmeme na starost, abychom zajistili, že schválení bude probíhat hladce a rychle. Naším cílem je, abyste byli co nejdříve připojeni k distribuční síti, a mohli jsme se pustit do instalace.

7.

Instalace zařízení

Po získání všech potřebných schválení a připojení k distribuční síti bude následovat instalace vašeho energetického řešení. V tomto kroku nainstalujeme samotné zařízení, které jste si vybrali jako tepelné čerpadlo, solární elektrárnu nebo rekuperaci.

8.

Návštěva revizního technika

Technik bude provádět důkladnou revizi a kontrolu, aby se ujistil, že vše funguje správně a v souladu s předpisy. Tato návštěva je klíčová pro zajištění kvality a bezpečnosti vašeho systému.

9.

Připojení k síti, výměna elektroměru a HDO distributorem

Po dokončení a schválení instalace vašeho energetického řešení provedeme také výměnu elektroměru a navážeme kontakt s distribučním síťovým operátorem (HDO). Toto spojení s distribuční sítí je nezbytné pro bezproblémový provoz vašeho systému a měření energetických dat.

10.

Konečně šetříte energii

Vaše nové energetické řešení je plně funkční a začíná vám poskytovat úspory. S novým systémem jste na cestě k energetické soběstačnosti a snížení nákladů na energii. Vaše investice začíná vracet hodnotu a přispíváte k ochraně životního prostředí.

11.

Vyplacení dotace

Po instalaci a schválení žádosti o dotaci následuje její vyplacení, které Vám pokryje část nákladů spojených s investicí.

Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru

Energetická soběstačnost už od 2 měsíců

Jsme tady pro vás, abychom vám pomohli dosáhnout energetické nezávislosti a využívat výhody obnovitelné energie. Chceme vám nabídnout zcela individuální řešení, které bude odpovídat vašim unikátním potřebám a požadavkům.

Kontaktujte nás

A vstupte do nové éry energie

PK SOLKEN ENERGY
Vrahovická 4298, 796 01 Prostějov
info@pksolkenenergy.cz
+420 774 511 975

IČ: 19359861
DIČ: CZ19359861

Firma zapsaná u Krajského soudu v Brně, spisová značka
C 134213/KSBR.

Varianty řešení