Instalujeme spolehlivé řízené rekuperace

Pro rodinné domy, bytové domy i firmy

Naši odborníci vytvoří optimalizovaný systém, který zajistí, že vzduch, který dýcháte, je nejen čistší, ale i zdravější. Svěřte se nám pro bezstarostnou cestu k vzduchu vyšší kvality ve vašem domově.

K čemu slouží ta rekuperace?

Řízená rekuperace je pokročilý systém vzduchotechniky, který optimalizuje výměnu tepla mezi odváděným a přiváděným vzduchem. Tímto způsobem minimalizuje energetické ztráty a zajišťuje efektivní vytápění a chlazení v budově. Řízený proces umožňuje přesné nastavení přenosu tepla v závislosti na potřebách prostoru

Energetická účinnost

Rekuperační systémy obnovují teplo z odváděného vzduchu a přenášejí ho na přiváděný vzduch, což zvyšuje energetickou účinnost vytápění a chlazení budovy.

Kvalita vzduchu

Filtrace vzduchu během rekuperace přispívá ke zlepšení kvality vzduchu uvnitř budovy, odstraňuje nečistoty a alergeny.

Teplota a vlhkost

Rekuperace udržuje konstantní teplotu a vlhkost vzduchu, což vytváří komfortní prostředí pro obyvatele.

Možnost užití

Moderní rekuperační systémy jsou navrženy s ohledem na různé potřeby a mohou být přizpůsobeny různým typům budov a klimatickým podmínkám.

Návratnost investice do 7 let

Rekuperace v letním období

A jak využít rekuperaci během letních měsíců? Kombinací rekuperační jednotky s zemním kolektorem lze dosáhnout efektu přírodní klimatizace. Studený vzduch, s teplotou přibližně +15 °C, získaný ze zemního kolektoru, je ventilátorem rekuperační jednotky přiveden do obytných prostor. Tímto způsobem lze dosáhnout přirozeného klimatizování s téměř nulovými náklady, přičemž jediné náklady spočívají v elektrické energii pro napájení ventilátoru rekuperační jednotky (150 W).

Dejte alergiím sbohem

Rekuperační jednotka přináší efektivní filtrační systém, který účinně zachytává prach, nečistoty a pyl. V případě tradičního větrání mohou tyto nečistoty pronikat do interiéru skrz okna, což je obzvláště obtěžující pro alergiky. Z tohoto důvodu je rekuperace ideální volbou pro ty, kteří trpí alergiemi.

Díky schopnosti rekuperačního zařízení vyměňovat až polovinu vzduchu v místnosti během jedné hodiny a přitom udržovat tepelný komfort, se snižuje nejen energetická ztráta a náklady na vytápění, ale rovněž v markantní míře klesá výskyt plísní, množství roztočů a škodlivých mikroorganismů v domácnosti.

Řízené rekuperace instalujeme na…

Rodinné domy

Bytové domy

Rekuperace prvotřídní kvality

Spolupracujeme s kvalitními výrobci

Fotovoltaika Zdětín

FVE pro rodinný dům v Zdětíně

Klientovi v lokalitě Zdětína jsme nedávno úspěšně dokončili instalaci kvalitních solárních panelů na jeho rodinný dům. Kromě panelů jsme nainstalovali také dva střídače a tři baterie, což významně zvýšilo energetickou soběstačnost a umožnilo získávání a uchování energie pro budoucnost.

Solární panely DAH SOLAR

460Wp

Střídač 2x DEYE 12KW

Celkový výkon 24KW

Baterie EEZ 3X 15kWh

Celkový výkon 45kWh

Instalovaný výkon 27,6 kWp

Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru

Energetická soběstačnost už od 2 měsíců

Jsme tady pro vás, abychom vám pomohli dosáhnout energetické nezávislosti a využívat výhody obnovitelné energie. Chceme vám nabídnout zcela individuální řešení, které bude odpovídat vašim unikátním potřebám a požadavkům.

Kontaktujte nás

A vstupte do nové éry energie

PK SOLKEN ENERGY
Vrahovická 4298, 796 01 Prostějov
info@pksolkenenergy.cz
+420 774 511 975

IČ: 19359861
DIČ: CZ19359861

Firma zapsaná u Krajského soudu v Brně, spisová značka
C 134213/KSBR.

Varianty řešení